طراحی کابینت آشپزخانه و چند نکته مهم برای آن :

طراحی کابینت آشپزخانه و چند نکته مهم برای آن:
طراحی کابینت آشپزخانه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا: کابینت ها بیشترین تاثیر را در طراحی کابینت آشپزخانه دارند از آنجایی که آشپزخانه جزو پر رفت و آمد ترین نقطه خانه به حساب می آید بنابراین باید در طراحی آن و طراحی کابینت های آن بسیار توجه کرد، این مطلب قصد داریم چند نکته مهم در رابطه با طراحی کابینت آشپزخانه ذکر کنیم، با ما همراه باشید.

چند نکته مهم برای طراحی کابینت آشپزخانه:

برای طراحی کابینت شما باید تمامی جوانب را در نظر بگیرید و سعی کنید که کابینت های خود را متناسب با آن ها انتخاب کنید
یکی از مهمترین نکاتی که هنگام طراحی کابینت باید در نظر داشته باشید ابعاد آشپزخانه شما است به عنوان مثال اگر آشپزخانه شما بسیار بزرگ باشد نیز بهتر است از کابینت های استفاده کنید که ابعاد آن ها نیز بزرگ نباشد زیرا اگر ابعاد کابینتها بزرگ باشد و با ابعاد آشپزخانه تناسب نداشته باشد نتیجه ظاهر خوبی نخواهد داشت.
حال بهتر است به سراغ رنگ کابینت ها برویم درست است که کابینت های سفید نمایی بسیار کلاسیکی دارند و در هر نوع سبک مدرن و سنتی از آنها استفاده می شود اما در سال ۲۰۱۹ تقریباً دیگر بسیار کمتر از کابینت های رنگ سفید یک دست و ساده استفاده شده است.
به همین خاطر طراحان بیشتر از ترکیب رنگ سفید با دیگر رنگها استفاده می کنند که معمولاً رنگ سفید با رنگ سایه های آبی و یا هاله هایی از رنگ سبز محبوبیت بسیار بالایی پیدا کرده است.
و از دیگر رنگ هایی که در طراحی کابینت جایگزین رنگ سفید شده است کابینت هایی با رنگ مشکی می باشند، زیرا کابینت های آشپزخانه هرچه تیره‌تر باشد ظرافت کامل و یک فضای لوکس را برای آشپزخانه به نمایش می گذارند و باعث می‌شوند که فضای آشپزخانه بسیار دراماتیک تر به نظر برسد اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که کابینت آشپزخانه تاثیری بر روی طراحی دکوراسیون منزل شما نداشته باشد، منظور این است که اگر شما قصد دارید در کابینت آشپزخانه از رنگ تیره استفاده کنید، دیگر هیچ یک در هیچ یک از بخش های خانه سعی کنید از رنگ تیره استفاده نکنید.
از دیگر نکاتی که برای طراحی کابینت باید در نظر داشته باشید راهی دیگر نقاط آشپزخانه است هنگامی که شما قصد دارید در طراحی کابینت آشپزخانه از رنگ های تیره و لوکس استفاده کنید بهتر است که کفپوش آشپزخانه نیز تیره رنگ باشد زیرا این کار باعث می شود که جذابیت آشپزخانه شما چندین برابر شود.

چند نکته مهم برای طراحی کابینت آشپزخانه:

کانتر در طراحی کابینت:
همچنین این که بهتر است که کانتر و جزیره آشپزخانه شما سطح آن از جنس سنگ بوده و رنگ آن کاملا با رنگ کابینت ها متفاوت باشد همان طور که پیشتر گفتیم طبق طراحی هایی که در سال ۲۰۱۹ به وجود آمده‌اند با ترکیب رنگ تیره با رنگ سفید و هاله هایی از رنگ سبز و آبی رو به رو شده ایم بنابراین بهتر است که سطح روی کابینت های شما و جزیره شما ترکیبی از رنگ روشن با هاله های رنگی باشد زیرا این کار باعث می شود علاوه بر اینکه کابینت های آشپزخانه شما بیشتر به چشم می آیند جذابیت آنها نیز دوچندان شود.
لازم به ذکر است که در طراحی کابینت شما می توانید از انواع جنس کابینت ها استفاده کنید که برخی افراد به سلیقه خود ترجیح می دهند که از کابینت‌های مات و برخی دیگر ترجیح می‌دهند از کابینت هایگلاس که دارای یک شفافیتی خاصی می باشد استفاده کنند.
ما در این مطلب سعی کردیم یک نمونه از طراحی کابینت را در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم امیدواریم که مورد توجه شما واقع شده باشد.
شما می توانید برای دیدن انواع کابینت آشپزخانه از قبیل: کابینت ام دی اف ، کابینت های گلاس و برای خرید کابینت و اطلاع از قیمت کابینت با شماره های زیر یا قیمت کابینت آشپزخانه و برای آشنایی با روش محاسبه به مطلب آشنایی با محاسبه کابینت مراجعه نماید.

لطفان نظرات و پیشنهادات خود را برای ما در زیر همین مطلب بنویسید با سپاس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + نوزده =